Hakkımızda

YKB WEB; 2019 Eylül ayında kurulan bir teknoloji geliştirme ve web reklamcılığı şirketidir. Ana hizmet ilkesi müşterilerinin internet için harcadığı bütçeyi son kuruşuna kadar potansiyel müşteriye çevirmektir.

YKB WEB; MüşteriNet markası altında sattığı ürünler başta olmak üzere birçok ürün ile müşterilerinin sattığı ürün ve hizmetleri potansiyel alıcılarıyla başarılı bir şekilde buluşturur.

Sadece müşterisinin işine yarayan ürünlerini arz eden YKB WEB; bu anlamda piyasadaki en güvenilir danışmanlık hizmetini sunmayı hedeflemektedir.


ARGE


YKB WEB; Türkiye’nin en donanımlı web geliştirme ofisine sahip olduğunu iddia eden kurumumuz her geçen gün web teknolojileri alanında kendini geliştirmektedir.

WordPress sisteminin Türkiye geliştiricileri alanında birçok gönüllü personel ile çalıştırmakta ve Türk ticaret piyasasının ihtiyacı olan tüm iyileştirmeleri gerçekleştirmeye çalışmaktayız.


Çözüm Ortakları


  • Google Türkiye
  • Google Ads
  • Google Bussines
  • Godaddy
  • NicTR
  • Radore
  • NetGSM
  • MegaTr
  • PAYTR

Kalite Politikası

YKB WEB; hiçbir suretle müşterilerinin işine yaramayacak bir ürünü yada hizmeti müşterilerine teklif etmez. Sadece para kazandırma ihtimali yüksek olan ürün ve hizmetlerini satın almaya teşvik eder. Herhangi bir reklamcılık ürününün, web uygulamasının yada benzeri ürünün müşteri ihtiyacına tam cevap vermeyeceği veya beklentisini karşılamayacağı gibi durumlarda bunu mutlaka müşterisi ile paylaşır.

İade Politikası


YKB WEB tarafından sunulan bütün ürün ve hizmetler 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği kapsamında iade edilemeyecek ürün ve hizmetler dahilindedir.

Bu sebeple YKB WEB’den satın alınan hiçbir ürün yada hizmet iade edilemez. Ancak YKB WEB’in hatalarından dolayı kaynaklanan herhangi bir mağduriyet var ise söz konusu durum firmamız tarafından ivedilik ile düzeltilir.


Sosyal Sorumluluk


YKB WEB; internet alanında geliştirdiği tüm projeleri ve edindiği tüm tecrübeleri çocuklarımızın web teknolojilerine aşina olması adına 18 yaş altı tüm bireylere ücretsiz olarak sunar. Sunulan paketlerin, aktarılan tecrübelerin herhangi bir ticari amaçla kullanılmaması vasisi tarafından noter kanalı ile taahhüt edilen tüm çocuklarımız kendini tanıtan ve neden bu projede yer almak istediğini anlatan bir elektronik posta ile sosyalsorumluluk@ykbweb.com.tr adresine e-posta atabilirler.


Daha ayrıntılı bilgi